Arconet OÜ arrow Teenused arrow IT-teenuste täispakett mugavust hindavale kliendile
IT-teenuste täispakett mugavust hindavale kliendile
Teenus on mõeldud kliendile, kes väärtustab oma aega ja soovib, et kõik tema IT-valdkonnaga seotud küsimused saaksid kiiresti ja mugavalt lahendatud ühe usaldusväärse teenusepakkuja poolt. Pakett hõlmab nii seadmete ostmist, kohaletoomist, ülespanekut, hooldust kui ka parandamist; samuti võime luua ja hooldada Teie veebilehte ning meiliserverit. Meie teenuse märksõnaks on mugavus, sest lahendused Teie probleemidele on alati vaid ühe telefonikõne või e-maili kaugusel. Vajaduse korral võtame Teie arvuti parandamiseks kaasa ning varustame Teid asendusarvutiga, et Teie töö saaks häirimatult jätkuda.

Hooldades Teie IT-seadmeid, õpime tundma Teie soove ja vajadusi, mis on usaldusväärse ning asjatundliku teenuse aluseks. Arconet ei ole otseselt seotud ühegi kaubamärgi ega teenusepakkujaga, mis tähendab, et meie nõuanded ja ostusoovitused on alati sõltumatud ja lähtuvad ainuüksi Teie nõudmistest. Samas on meil mitmeid koostööpartnereid, kelle teenuste ja kaupade puhul võime olla kindlad, et need on kvaliteetsed ning kiiresti kättesaadavad, kuid lõpliku sõna ütleb igas küsimuses alati klient. 

IT-teenuste täispakett on mugav ja praktiline püsiteenus. Igakuine mõõdukas makse tagab Teile teenuse pideva toimimise, jooksvate pisiprobleemide lahendamise ning klienditoega suhtlemise võimaluse ka väljaspool tööaega. Suuremate tööde ning kolmandatelt osapooltelt sisseostetavate teenuste puhul lisandub eritasu vastavalt töömahule ning varuosade või uute seadmete hinnale.